close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

کفی ژله ای افزایش قد

بازدید : 67
شنبه 4 مرداد 1399 زمان : 20:22

ژل افزایش قد ۱۴ لایه بیتال و ایرانی در فروشگاه های معتبر۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲
قدم های کوچکتر بردارید. قدم زدن در بالاترین ژل افزایش قد مانند پیاده رویی نیست که در کودکی یاد گرفتید انجام دهید ، بنابراین باید چند کار انجام دهید که ممکن است ضد انعطاف پذیر باشند: قدم های کوچک و آهسته بردارید ، مطمئن شوید که بیش از این زانوها را خم نکنید. شما به طور معمول متوجه خواهید شد که مراکز فروش ژل افزایش قد بلند تمایل دارد قد شما را کوتاه کند. هر چه خرید حضوری ژل افزایش قد باشد ، قدم کوتاه تر به پایان می رسد. با قدم های بزرگتر سعی نکنید با این کار مبارزه کنید - با قدم های کوچک و لکه دار که می توانید پیاده روی شما طبیعی تر به نظر برسد و به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری کنید

قدم زدن از ژل افزایش قد بیتال پا تا انگشتان پا. به دنبال راه رفتن در حد معمول در ژل افزایش قد در مشهد خود باشید. هنگام پیاده روی در آپارتمان ، شما روی توپ های پای خود قدم نمی گذارید یا یکباره تمام پای خود را پایین می آورید ، آیا؟ پس هیچکدام از این کارها را با ژل افزایش قد در شیراز انجام ندهید. پاشنه پا را ابتدا به زمین بیاندازید ، و به راحتی انگشتان پا را دنبال کنید. سپس ، هنگامی که وزن شما روی توپ های پاهای شما قرار دارد ، وزنه خود را به سمت جلو بکشید انگار در حال راه رفتن بر روی انگشتان نوک خود هستید و برای مرحله بعدی به جلو فشار دهید

وضعیت خود را بهبود بخشید. پوشیدن ژل افزایش قد در تهران ، مرکز ثقل شما را تغییر می دهد و قوس کمر شما را به منظور جبران در صورت عدم استقرار وضعیت عالی ، جبران می کند.

تصور کنید که قطعه ای از رشته نامرئی وجود دارد که سر شما را به صورت راست قرار می دهد - سر شما باید مطابق با ستون فقرات باشد و چانه شما باید همزمان با کف باشد. هنگام راه رفتن در ژل افزایش قد خارجی ، از نگاه کردن به پایین پرهیز کنید
شانه های خود را به عقب و پایین بکشید و بازوها را در کنار خود شل کنید. هنگامی که برای تعادل قدم می زنید ، بازوهای خود را کمی چرخانید.
ماهیچه های شکمی را درگیر نگه دارید و دکمه شکم خود را به سمت ستون فقرات خود مکید. این به ایستادن شما کمک می کند در حالی که ظاهر خود را نازک تر نشان می دهد.
زانوهای خود را کمی خم کنید ، آنها هنگام راه رفتن در ژل افزایش قد را از کجا تهیه کنیم هرگز نباید قفل شوند. هنگام قدم زدن ، پاهای خود را به هم نزدیک نگه دارید و انگشتان پا را مستقیماً جلو بگذارید

تصور کنید که در امتداد یک خط نامرئی قدم می زنید. مدل های Catwalk اغلب از یک پا کمی جلوتر از دیگری عبور می کنند تا باسن خود را بیشتر ببخشد. بسیاری از خانمها برای اینکه سکسی به نظر برسند ، از ژل افزایش قد داخل کفش استفاده می کنند ، بنابراین اضافه کردن کمی براق به پیاده روی شما چیز خوبی است. بهترین راه برای دستیابی به نوسان هنگام راه رفتن در خرید اینترنتی ژل افزایش قد این است که وانمود کنید که در حال قدم زدن در یک خط مستقیم یا طناب محکم هستید.

یک پا باید مستقیماً در مقابل دیگری پایین بیاید ، با انگشتان پا مستقیم به جلو می رود. این پیاده روی تمرین کمی بیشتر برای تسلط خواهد داشت ، اما نتایج ارزش آن را خواهند داشت.
نگاهی به برخی از فیلم های مدل های catwalk بگذارید تا ببینید که متخصصان چگونه این کار را انجام می دهند ، سپس سعی کنید از آنچه می بینید تقلید کنید. توجه داشته باشید که مدل های catwalk تمایل به اغراق در راهپیمایی خود دارند ، بنابراین ممکن است بخواهید آن را کمی برای زندگی واقعی تنزیل کنید!
با پوشیدن خرید کفی ژله ای افزایش قدخود در اطراف خانه تمرین کنید. قبل از پوشیدن آنها پاشنه پا را به مدت یک روز در اطراف خانه بپوشید. این امر نه تنها به شما امکان می دهد که از پوشیدن آنها عادت کنید ، بلکه باعث ایجاد ضایعاتی نیز در قسمت زیرین می شوید به طوری که آنها لغزنده تر هستند. حتماً تمام کارهایی را که معمولاً هنگام راه رفتن انجام می دهید انجام دهید ، مانند: پیاده روی ، توقف ، محوری و چرخاندن

شکستن پاشنه مخفی افزایش قد های خود را. اگر قبل از اولین بار پوشیدن آنها نتوانید پاشنه پا را بشکنید ، برای تاول ها قرار می گیرید. شکستن پاشنه پا از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا سفتی پاشنه مخفی مردانه را از بین می برد و به شکل دادن به پاهای شما کمک می کند. پوشیدن خرید پاشنه افزایش قد اطراف خود در خانه باید به اندازه ای باشد که بتوانید آنها را بشکنید ، اما می توانید امتحان کنید:

قرار گرفتن لژ افزایش قد خود در سطوح مختلف: به احتمال زیاد شما نیاز دارید که روی کف های کاشی کاری شده ، فرش و کفپوش های لغزنده ، چوبی در بعضی از نقاط ژل افزایش قد ۸ لایه خود راه بروید ، بنابراین سعی کنید همه آنها را تسلط دهید.
اگر قصد دارید ژل افزایش قد ۱۰ لایه خود را به کلوپ شبانه یا مهمانی بپوشید که می دانید می خواهید بوجی بخرید ، در محرمانه بودن حریم شخصی خود به ضرب و شتم طبل خودتان بزنید تا به راحتی تکان دهید. در ژل افزایش قد۱۲ لایه خود بلند شوید
هنگام قدم زدن از پله ها ، مراقب اضافی باشید. با پایین آمدن از پله ها ، تمام پای خود را روی هر مرحله قرار دهید ، اما فقط با بالا آمدن ، پای پای خود را روی هر مرحله قرار دهید. فقط در صورت ، بر روی آن نرده نگهدارنده باشید.

ژل افزایش قد ۱۴ لایه خود را در فضای بیرون بپوشید. پیاده روی در لژ مخفی افزایش قد در خانه با پیاده روی در فضای بیرون بسیار متفاوت است. بدون کوسن نرم فرش ، یا سطح صاف ، حتی داخل ساختمان مشمع کف اتاق یا چوب ، راه رفتن در لژ مخفی کفش می تواند ده برابر دشوار باشد.

حتی نقص جزئی سطح در لکه دار شدن و یا ترک های پیاده رو نیز مشکلاتی را به همراه خواهد داشت ، بنابراین سعی کنید چند بار پیاده روی در بالا و پایین خانه خود را انجام دهید ، با احتیاط زیاد برای جلوگیری از سطوح ناهموار.
مکان خوبی برای تمرین بعد از اینکه آویز آن در خانه شد ، پوشیدن لژ مخفی کفش مردانه خود به سوپرمارکت است. از سبد خرید خود برای تعادل استفاده کنید

ایستادن در پاشنه را تمرین کنید. نه تنها باید یاد بگیرید که چگونه در پاشنه پا قدم بزنید ، بلکه باید از نحوه ایستادن در پاشنه مخفی ژله ای نیز آگاه باشید. این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما بسیاری از خانم ها هنگام نمایش عکس یا ایستادن در اطراف گپ زدن در یک رویداد ، نمی دانند با پاهای خود چه کنند. این جایی است که داشتن پاشنه ژله ای افزایش قد راحت بسیار مهم می شود ، زیرا نمی خواهید عصر خود را صرفاً راحت و راحت از پا تا پا بگذرانید.

برای ایستادن صحیح در ژل طبی افزایش قد، با پاشنه افزایش قد یک پا بایستید که وسط پای دیگر را لمس کنید ، در حالی که با زاویه ای از آن خروس می شوید.
وزن خود را روی پنجه پا عقب بگذارید و به محض اینکه آن پا خسته شد ، پا را تغییر دهید تا وزن شما روی پای دیگر باشد.

از کوسن ها و ژل افزایش قد اصل استفاده کنید. در هر جایی که فشار و اصطکاک زیادی وجود داشته باشد ، بالشتک را اضافه کنید. کوسن هایی وجود دارد که به اشکال مختلف و از مواد مختلفی ساخته شده است که می توانید برای پیاده روی راحت تر روی قسمت داخلی کفش خود بچسبانید ، در نتیجه از ایجاد برآمدگی و تاول جلوگیری می کنید. اگر ژل بلندی قد شما خیلی بزرگ است و می بینید که پاشنه پا را از بین می برد ، چند ژل افزایش دهنده قد تهیه کنید که می تواند کفش را به اندازه نصف کوچکتر کند ، در ضمن افزودن ارزش راحتی. سخاوتمندانه از این موارد خلاقانه استفاده کنید - واقعاً نیازی به ناراحتی نیست!

به پاهای خود استراحت دهید. هنگام پوشیدن ژل افزایش قد سیلیکونی ، بهترین توصیه ای که می توانید برای جلوگیری از درد انجام دهید ، فقط نشستن در هر زمان ممکن است! با این کار استراحت به پاهایتان می رسد و هرگونه درد و ناراحتی در ساختمان را متوقف می کند و پا را تازه می کند.

به یاد داشته باشید که از پاهای خود عبور کنید ، مستقیم بنشینید و پاهای خود را از کمر به سمت پایین بکشید. این همچنین یک فرصت عالی برای نشان دادن ژل افزایش قد ارزان افسانه ای شماست!
از بلند کردن کفش ژله افزایش قد خودداری کنید. وقتی پاشنه های پا را بلند می کنید ، پاهای شما تمایل به متورم شدن دارد. اگر مدام کفی ژله ای افزایش قدخود را از دست می گیرید و سپس آنها را دوباره می بندید ، به تدریج دردناک تر می شوید.


آشنایی با لژ افزایش قد ایرانی و خارجی و جنس سیلیکون آن

ژل لاغری خانگی زنجبیل را چگونه تهیه کنیم

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 35
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1
 • بازدید ماه : 31
 • بازدید سال : 414
 • بازدید کلی : 440
 • کدهای اختصاصی