close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

کفی ژله ای افزایش قد

بازدید : 21
شنبه 27 ارديبهشت 1399 زمان : 9:00

خرید و فروش ژل افزایش قد ایرانی و خارجی۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

ژل افزایش قد - قطعه نهایی کفش های مد روز - مسیری طولانی را طی کرده است. این کفش که غالباً مورد بحث و بحث بوده است ، همیشه آن چیزی نبوده که امروزه آن را می شناسیم. با گذشت زمان ، تحول قابل توجهی یافته است. و این همان چیزی است که این مقاله به دنبال بررسی آن است - سفر مراکز فروش ژل افزایش قد تا تاریخ.

نسخه رسمی خرید حضوری ژل افزایش قد اعتقاد بر این است که پس از سال ۱۵۳۳ به وجود آمده است. با این حال ، از زمان های طولانی ، نسخه های غیررسمی تر و خشن تر وجود دارد.

نقاشی های دیواری مصری که قدمت آنها به ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد می رسد ، مردان و زنانی را نشان می دهد که کفش می پوشند ، برخی از آنها با پاشنه. اعتقاد بر این است که این ژل افزایش قد بیتال بیشتر برای موارد خاص پوشیده می شدند. همچنین قصابان در مصر به داشتن کفش پاشنه بلند معروف بودند تا از پله بر روی لاشه حیوانات خودداری کنند.

همچنین شواهد نشان می دهد که مردم یونان باستان و روم ژل افزایش قد در مشهد به نام های "Kothorni" یا "Buskins" می پوشیدند. این ژل افزایش قد در شیراز ساخته شده از چوب بوده و بیشتر توسط بازیگران پوشیده می شوند. شواهد دیگری درباره پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران کهن ، در دوران روم باستان آمده است ، در زمانهایی که روسپیگری غیرقانونی تلقی می شد. در این دوره ، کارگران جنسی به منظور شناسایی ،ژل افزایش قد در تهران می پوشیدند.

در قرون وسطی در اروپا ، محصولی به نام "پتنز" عمدتاً توسط مردان و زنان مورد استفاده قرار گرفت. این ماده به کفپوش چوبی اشاره کرد که به راحتی می توان آن را به کفش متصل کرد ، به طوری که هنگام پیاده روی در فضای بیرون از پله روی خاک خودداری کنید. اعتقاد بر این بود که "پتنز" پیشرو اختراع "شوپینها" است. 'Chopines' به نسخه ای ابتکاری تر از ژل افزایش قد خارجی سکو امروز اشاره کرد که در دهه ۱۴۰۰ در ترکیه اختراع شد. تا اواسط سال ۱۶۰۰ عمدتاً در سراسر اروپا مورد استفاده قرار گرفت. کوپینها تا ۳۰ اینچ طول خواهند داشت و از زنان خواسته می شود که از عصا یا یک یک خدمتکار استفاده کنند تا بتوانند بدون قدم زدن راحت قدم بزنند. مانند پاتین ها ، کوچه ها نیز به کفش بسته می شوند و بیشتر توسط خانمها پوشیده می شدند.

این روش ساخت ژل افزایش قد را از کجا تهیه کنیم به عنوان یک جزء جداگانه که به راحتی می توان آن را به کفش وصل کرد ، تا دهه ۱۵۰۰ ادامه داشت. با گذشت زمان ، این منجر به تولید کفش های پاشنه دار به عنوان یک قطعه واحد شد. محبوبیت ژل افزایش قد داخل کفش در دهه ۱۵۰۰ به طور قابل توجهی بالا رفت. بیشتر آنها از سواران استفاده می شدند ، زیرا در هنگام سوار شدن مانع از لغزش پاها از روی همزن ها می شدند. خرید اینترنتی ژل افزایش قد که در ابتدا برای سواران طراحی شده بود تقریباً ۱ تا ۱/۲ اینچ ارتفاع داشت و از نظر ظاهری شبیه به چکمه های کابوی یا چکمه های سواری امروزی بود.

در اواسط ۱۵۰۰s خرید کفی ژله ای افزایش قدپا نازک تر و شیک تر شد. این تغییر به دلیل کفش های پاشنه مخفی افزایش قد و مشهور مشهور شده توسط کاترین دو مدیسی بود که در سال ۱۵۳۳ با هنری پسر پادشاه فرانسیس اول فرانسه ازدواج کرد. کاترین که به خاطر قد کوتاه خود خرید پاشنه افزایش قد بلند پوشید ، آنها را بیشتر به عنوان "لوازم جانبی مد" و نه "لوازم جانبی کاربردی" محبوب تر کرد. تا سال ۱۵۸۰ ، کفش های پاشنه مخفی مردانه بلند شیک ، عمدتاً توسط طبقه مرفه جامعه پوشیده می شدند ، که منجر به ترکیب اصطلاح "پاشنه افزایش قد" شد ، به معنای کسانی که به خوبی انجام می دادند.

ژل افزایش قد داخل کفش

در اوایل دهه ۱۷۰۰ ، پادشاه لوئیز چهاردهم فرانسه از لژ افزایش قد به اندازه ۵ اینچ پوشید ، که صحنه های پیچیده ای از نبرد بر روی آنها وجود داشت. این پاشنه ها بعداً با عنوان "ژل افزایش قد ۸ لایه" محبوب شدند. در طول قرن ، پاشنه ها تکامل یافته و لاغرتر ، قوس دار و شیک تر می شوند. از آنجا که اعتقاد بر این بود که پاها جذاب تر و مطلوب تر به نظر می رسند ، قوانینی با گذشت زمان به تصویب رسید ، زنان را از پوشیدن ژل افزایش قد ۱۰ لایه ممنوع می دانند تا یک مرد را به اسارت بگیرند. زنانی که این قانون را نقض می کنند ، جادوگران معرفی می شوند و باید محاکمه شوند.

در سال ۱۷۹۱ ، ژل افزایش قد ۱۲ لایه توسط ناپلئون کاملاً از بین رفت. علیرغم این ، ژل افزایش قد ۱۴ لایه در سال ۱۷۹۰ بازگشت ، ماری آنتوانت با پاشنه های ۲ اینچی خود را مجدداً مأنوس کرد. پاشنه های پوشیده شده در این دوره ، تقریباً در اندازه گوه ، نسبتاً کم بودند.

بعد از سقوط ، مد روز لژ مخفی افزایش قد دوباره در دهه ۱۸۶۰ برداشت. پاشنه ها در طول های مختلفی عرضه شدند. برخی از افراد از پوشیدن کفش پاشنه بلند حمایت می کنند و اظهار داشتند که برای سلامتی مضر نیستند ، اما در واقع فایده ای دارند. به گفته آنها ، پوشیدن لژ مخفی کفش های پاشنه بلند مانع از ایستادن بیش از حد افراد شده و از این طریق احتمال بروز کمردرد را کاهش می دهد و همچنین به صحیح راه رفتن و به شیوه ای کمتر خسته کننده کمک می کند. با این حال برخی منتقدین معتقد بودند که پوشیدن کفی ژله ای افزایش قد باعث ایجاد سوزش زودگذر می شود ، در حالی که برخی معتقد بودند که پاشنه بلند نمادی از پنجه منحنی یک جادوگر یا شیطان است.

لژ مخفی کفش مردانه پاشنه بلند در قسمت دوم قرن نوزدهم پذیرای تمام عیار شد. این جایگزین تقاضا برای کفش های تخت راحت در اوایل قرن بیستم شد. در اواسط قرن بیستم ، مد ها تغییر کردند و با افزایش تعداد hemlines ، تقاضا برای کفش های پاشنه بلند بلند افزایش یافت. باز هم ، در دهه ۱۹۳۰ ، پاشنه مخفی ژله ای کوتاهتر شد ، روندی که به زودی با تقاضای پاشنه ژله ای افزایش قد بلند و ظریف در الگوهای مختلف جایگزین شد ، از رنگهای براق تا رنگهای مختلف. این روند با انواع جدید ژل طبی افزایش قد توسط افراد مشهور هالیوود رواج پیدا کرد. در دهه ۱۹۴۰ ، به دلیل جنگ جهانی دوم ، دسترسی به وسایل لوکس کاهش یافت و ژل افزایش قد اصل ضخیم ، ساده و بدون تزئین شد.

دنیای ژل بلندی قد پا با اختراع استیلتو در دهه ۵۰ توسط کریستین دیور دستخوش انقلابی شد. استیلوتو دارای خون آشام کم و ژل افزایش دهنده قد باریک بود. با این حال ، آنها مورد استقبال خوبی قرار نگرفتند ، و بعضی از ساختمانهای عمومی استفاده از استیلت ها را ممنوع اعلام کردند زیرا تصور می شود به کفها آسیب می رساند.

با افزایش محبوبیت مینی شلوار در آغاز دهه ۱۹۶۰ ، ژل افزایش قد سیلیکونی استیلو نیز محبوب شدند. مجدداً با قیام جنبش فمینیستی ، استیلتوس با مخالفت فمینیست ها مخالفت کرد زیرا اعتقاد بر این بود که حرکت زنان را محدود می کند و هنگام فرار از خشونت مردان ، سرعت حرکت آنها را کند می کند. در نتیجه ،ژل افزایش قد ارزان با انگشتان پا مربع ایجاد شد. بعدها ، در دهه ۱۹۶۰ ، ژله افزایش قد سکوکی توسعه یافت که در دهه ۱۹۷۰ بسیار محبوب شد.

ژل افزایش قد داخل کفش

خرید اینترنتی ژل افزایش قد

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 35
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 31
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 32
 • بازدید ماه : 62
 • بازدید سال : 445
 • بازدید کلی : 471
 • کدهای اختصاصی